Podsumowanie akcji "Testuj z Floslek oraz Face&Look" - wyniki ankiet oraz wybrane opinieW grudniu ruszyła szybka akcja z portalem Face&Look oraz Laboratorium Kosmetycznym Floslek, w której uczestniczyć mogły mama z córką lub dwie przyjaciółki. Otrzymały one do testów zestawy kosmetyków Floslek z nowej serii Skin Care Expert All Day: bazę wygładzającą, serum rozświetlające i krem upiększający. Dziś nadszedł czas na podsumowanie akcji.Nie dziwi mnie pozytywna opinia na temat opakowań zewnętrznych całej linii produktów. Są naprawdę dopracowane i pieszczą oczy. Mnie osobiście podoba się zarówno kolorystyka "tekturek" jak i same opakowania kosmetyków. Butelka z pompką na serum jak i tubki z bazą czy kremem są wygodne w użyciu, napisy się nie ścierają i są zwyczajnie ładne. Nieco trudniej jest mi ocenić czy serum rozświetlające Pearls faktycznie dobrze nawilża skórę. O ile z konsystencją tego serum jestem w stanie się zaprzyjaźnić dość bezproblemowo, bo mamy do czynienia po prostu z rozświetlającym żelem, tak na podsumowanie jego działania będziecie musieli jeszcze dłuższą chwilę poczekać. Póki co wiem, że serum dobrze współpracuje z pozostałymi kosmetykami nakładanymi na skórę, ma przyjemną konsystencję, ale o tym może w osobnej recenzji kiedyś.
Serum kosztuje niecałe 45 zł/30 g, do kupienia tutaj: KLIK!Podobnie ma się sprawa z kremem upiększającym Blur z SPF 15. Oceniając jedynie konsystencję, można go polubić bądź nie - wszak nie każdemu przypasuje silikonowa, dość lekka formuła wygładzająca drobne zmarszczki. Choć starszym przyjaciółkom lub mamom chyba raczej przypasował ;) Myślę, że peptydy zawarte w kremie, wraz z - niewielką, ale jednak - ochroną przed promieniowaniem słonecznym są w stanie zrobić różnicę w wyglądzie skóry dopiero po jakimś czasie. Co ciekawe, na zapach tych produktów w ogóle nie zwróciłam uwagi.
Krem Blur kosztuje niecałe 30 zł/50 ml, do kupienia tutaj: KLIK!
Silikonowa baza wygładzająca to taki produkt, który: 

  1. powinien być w każdej kosmetyczce, szczególnie jeśli właśnie zbliżasz się do 30,
  2. robi cuda, panie. I trudno go zepsuć.
I w tym przypadku nie ma problemu z szybką oceną kosmetyku, bowiem baza wygładzająca Floslek robi robotę, konsystencja jest ok, a od składu nie wymagam absolutnie niczego, poza silikonami.Tak, wygładza nierówności skóry, "chowa" drobne zmarszczki, ale też nieco przedłuża trwałość makijażu. Moja sucha skóra jest mi bardzo wdzięczna za tę dodatkową kołderkę w trakcie mrozów.
Baza wygładzająca kosztuje niecałe 30 zł/40 ml, do kupienia tutaj: KLIK!
Skoro jesteśmy przy makijażu, trafił do mnie również krem BB z linii Skin Care Expert. Niestety, tak jak się spodziewałam, kolor nie jest dla mnie odpowiedni. W ogóle się tym nie przejęłam, dawno minęły te czasy. Zbyt ciemne podkłady po prostu oddaję, ale tym razem konsystencja mi się spodobała, więc wzięłam się za drania po swojemu:Dodałam do niego szczyptę dwutlenku tytanu oraz jeszcze mniejszą szczyptę błękitu ultramarynowego, wymieszałam porządnie i jest. Noszę go codziennie, kolor nie ciemnieje na twarzy, zero pomarańczowych tonów. Gorąca prośba do producenta - nas, bladych, jest w Polsce zdecydowanie więcej niż pomarańczowych. Zróbcie, proszę, krem BB dla nas też. :)
Krem BB kosztuje niecałe 30 zł/50 ml, do kupienia tutaj: KLIK!
Zwróciliście uwagę na ceny tych produktów? Spodziewałam się wyższych zakresów, szczerze mówiąc. Poniżej możecie przeczytać wybrane opinie na temat nowej linii Skin Care Expert od Floslek:

O wybranych produktach napiszę za jakiś czas. Trzymajcie się ciepło!
Arsenic

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Arsenic - naturalnie z przekorą , Blogger