Kontakt

Pytania, propozycje tudzież wiadomości wszelakie kierować proszę na adres:
kontakt@arsenic.pl

Poprzedni adres również nadal jest aktywny:
 a.galiszkiewicz@gmail.com


Mój blog jest czubkiem góry lodowej, jaką jest moja wieloletnia pasja – biochemia, kosmetologia i holistyczne podejście do kwestii piękna, co oznacza, że pielęgnuję zarówno ciało, umysł jak i duszę. Jestem kosmetologiem, wizażystką, kolorystką i technologiem kosmetycznym, a kosmetyki robię sobie najczęściej sama. „Arsenic” jest przekornym droczeniem się z każdym, kto uważa, że tylko to, co naturalne, jest dla nas dobre. Wiedza przegania demony. Mam solidne podstawy pozwalające mi właściwie oceniać sposób działania kosmetyków – od dziecka uczę się zielarstwa od mojej mamy i jej sióstr; ukończyłam kosmetologię, która rozbudziła we mnie sympatię do nauk ściślejszych i pozwoliła zrozumieć pielęgnację od podstaw bio- i chemicznych. Pełnię uroków opracowywania i wdrażania receptur poznałam pracując jako technolog w laboratorium jednej z polskich firm kosmetycznych. W wolnym czasie uzupełniam wiedzę z zakresu dietetyki, chodzę na koncerty rockowe, wykonuję analizy kolorystyczne lub ćwiczę na siłowni.

Jako kosmetolog i pasjonatka chemii i receptury kosmetycznej, chętnie dzielę się swoją wiedzą pisząc na zlecenie artykuły dla takich firm jak m.in: Organeo, Yasmeen, Triny, Sulphur Busko-Zdrój

***


Staram się czytać większość wiadomości. Odpowiadam na te, na które pozwoli mi czas oraz kompetencje. Przed napisaniem chcę Cię poprosić o zapoznanie się z tymi paroma punktami:* Z powodu rosnącej ilości maili, niestety nie mam już możliwości odpowiadać na każdy. Robiłam tak przez ponad pięć lat prowadzenia tego bloga, aż pewnego dnia zorientowałam się, że zaczynam zawodowo siedzieć w skrzynce odbiorczej i musiałam jednak nadać pewien priorytet treściom na bloga i kanał YT.

* Raczej nie odpowiadam na wiadomości prywatne wysyłane mi na fanpage, konto prywatne, instagrama i tak dalej. Mail pozwala mi skupić się na nadawcy listu i nie zamierzam tego zaprzepaszczać rozbiciem się na ogrom drugorzędnych kanałów komunikacji.

* Wysyłając do mnie maila z pytaniem pozwalasz mi potem na anonimowe zacytowanie jego treści w zbiorczych postach z cyklu "Pytania i odpowiedzi". W ten sposób uda mi się pomóc nie tylko Tobie, ale też i wszystkim Czytelnikom naraz.

* Jeśli masz ochotę być ze mną w stałym kontakcie, rozważ zasubskrybowanie jednego (lub wszystkich, zapraszam!) z moich wymienionych wyżej kanałów.
* Jesteś firmą i chcesz zaproponować mi współpracę? Zapraszam serdecznie. Możliwe formy współpracy ze mną, to:
 • recenzja/test
 • artykuł/seria z zakresu kosmetologii
 • konkurs
 • relacja z wydarzenia
 • post sponsorowany na blogu
 • post sponsorowany na facebooku
 • film na youtube
Nie współpracuję na zasadzie rozliczenia barterowego.
13 komentarzy:

 1. Witaj. Nie chcąc pisać w poście w komentarzu sugerując się Twoją prosba aby zrobic to tutaj, zapraszam do mnie na bloga... zalezy mi na tym ni epo to aby meic kolejnego czytelnika lecz dlatego ze jesteś koleżanką po fachu ;) i bedziemy mialy o czym dyskutować :)Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pytanko mam ile to jest 1 obj. chcę zrobić sobie Twój cień ale ta proporcja nic mi nie mowi, prosze o pomoc, pozdrawiam Angi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest jednostka miary ani objętości, lecz proporcja. Jeśli piszę, że należy wziąć 1 obj. mąki i 2 objętości cukru, to stosunek proporcji wynosi 1:2 niezależnie od tego czy weźmiesz 1 tonę mąki czy 1 łyżeczkę.

   Usuń
 3. Szukając swatchy pigmentów z kolorówki, trafiłam na Twoje zdjęcia wykorzystane na tej stronie: http://organeoblog.pl/kosmetyki-mineralne/ Zastanawiałam się, czy autorka uzyskała Twoją zgodę na ich użycie.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uzyskała :) Współredaguję Organeoblog.
   Dzięki za sygnał!

   Usuń
 4. Hej !
  Obserwujemy? Jeżeli tak, to zacznij : ) Odwdzięczymy się tym samym :D
  Pozdrawiamy !
  http://typicalfashionn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, uwielbiam blogi o kosmetyce dlatego zajrzałam do Ciebie i zostaję tu na dłużej, bo robisz to naprawdę dobrze.
  Zapraszam Cię do siebie, jeśli Ci się spodoba również zostań na dłużej ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam do mnie na bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wydaje mi się że laboratoria kosmetyczne/farmaceutyczne to bardzo hermetyczne środowisko i ciężko znaleźć jakiekolwiek oferty pracy. Jak Tobie to się udało? Dzięki blogowi? Zdradzisz gdzie pracujesz (jeśli możesz oczywiście). Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Witaj Aleksandro.
  Zaglądam na Twojego bloga od kilku lat a od kilku miesięcy czytam regularnie i systematycznie nadrabiam zaległości :) Jesteś świetna w tym co robisz, zapewne dlatego, iż łączysz fachową wiedzę i merytoryczne przygotowanie z pasją.
  I piszesz piękną polszczyzną - zrozumiałą i dla nastolatki i dla starszej pani. Doceniam szacunek dla czytelnika :)
  Życzę Ci powodzenia i zadowolenia w każdej sferze życia :)
  Pozdrawiam, Iwona

  OdpowiedzUsuń
 10. hej, na jednym z blogów przeczytałem, że próbujesz ograniczyć ilość zajętego miejsca, publikując swoje zdjęcia na zewnętrznej stronie. Nie wiem czy wiesz, ale po połączeniu bloga z google plus, zyskujesz pełną powierzchnię z konta google, czyli min. 15GB na wszystkie pliki. Do tego jak włączona jest optymalizacja wgrywanych multimediów, to miejsce na zdjęcia jest praktycznie nieograniczone ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Hej, co się stało z analizami kolorystycznymi? :(

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Arsenic - naturalnie z przekorą , Blogger