Wyniki rozdania hialuronowego wypełniacza z cynamonem


Przyznam się Wam, że moja porcja "błyszczyka wypełniającego z kwasem hialuronowym i cynamonem" jest już w połowie wykończona. Kolor, konsystencja i działanie jego są tak świetne, że używam go codziennie. Nawet jeśli nie mam makijażu, smaruję nim usta dla poprawy humoru - chyba jest już nawet nazwa na tego typu uzależnienie od błyszczyków ;)
Mieliście też okazję popatrzeć, jak on się sprawuje dopełniając  całkiem mocny makijaż - Color Blend Mysterious Mauve jest w składzie tego błyszczyka niewiele, ale wyrównuje on kolor ust całkiem konkretnie. No i śmiało nadal mogę go nazwać błyszczykiem, choć konsystencję ma typowo kremową - pięknie nabłyszcza usta. I wciąż lekko mrowi, gdy go nakładam, moje usta nie przyzwyczaiły się do olejku cynamonowego tak prędko.

Post z makijażem znajdziecie tutaj: KLIK!

No, cóż. Chyba po prostu jestem troszeczkę dumna z tego kosmetyku. Udało mi się stworzyć naprawdę dobrze nawilżający i poprawiający ukrwienie błyszczyk, który w dodatku ma piękny kolor i zapach - jeśli ktoś lubi cynamon :) Niby prosta rzecz, ale cieszy mnie każdego dnia.

Dlatego z chęcią się dzielę. Drugie opakowanie tego błyszczyku już od kilku dni czeka zapakowane w kopertę bąbelkową aż nadejdzie ten dzień. Zatem (werble) niniejszym ogłaszam, że powędruje on do:


Wiola J. Sutasz (soutache)


Serdecznie gratuluję! Przyślij mi swój adres do wysyłki na: galiszkiewicz@arsenic.pl
Nawiasem mówiąc - zawiesiłam się na dobre pół godziny oglądając Wioli sutaszowe dzieła na jej blogu. Podziwiam ludzi z takimi umiejętnościami i taką dozą cierpliwości aby tworzyć tak piękne i pracochłonne rzeczy. 

Pozdrawiam serdecznie i dobrego dnia Wam życzę!
Arsenic

6 komentarzy:

Copyright © 2014 Arsenic - naturalnie z przekorą , Blogger