Pistacjowe grzeszki...

OM...nom... nom... nom...

Bo Rossmann to ZŁO. Wiecie, długa kolejka i równie długa półka ze słodyczami prawie ocierającymi się bezczelnie o mnie.

I wszystkie smaki świata, tylko patrzeć jak wprowadzą czekoladę z wołowiną, żeby antywegetarianie mieli problem.

I tak siedzę sobie na balkonie z moją kawką, z moją pistacjową pociechą i zastanawiam się czy gołębie jedzą czekoladę? Któregoś dnia widziałam skurczybyka skubiącego peta papierosowego. Szok. Skubał go namiętnie i odpuścić nie chciał.Mówcie co chcecie, dieta dietą, ale ja aby ciągnąć ten wózek potrzebuję nagród. Dzisiejszą nagrodą za dobre sprawowanie jest rossmannowska czekolada z pistacjami. A jest ich aż 6% tam w środku.
Spodziewałam się lepszego smaku, ale wtedy cena nie byłaby tak podejrzanie niska.

Od kiedy na dachu budynku naprzeciwko mojego balkonu pracują jacyś panowie, nie mogę rozwalać się i walać po balkonie tak jak lubię. Panowie bowiem wykazują tendencję do częstego zaprzestawania pracy i gapienia się. I ja gapię się w rewanżu. Może zacznę im robić zdjęcia to będzie im bardziej głupio niż mnie, ha!

A Wy? Dajecie się czasem skusić jakiemuś słodyczowi, czy niezłomnie zakrywacie oczy w sklepach i nucicie  "nananaNANA! Nie widzę cię, nanana...!" ?


Miłego popołudnia!
Arsenic


5 komentarzy:

 1. Czasem trzeba się nagrodzić ;) A tej jeszcze nie próbowałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. oj tam oj tam :D a ja lubię pistacje sobie tak chrupać :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też uwielbiam pistacje, ale nie te solone tylko zwykłe, normalne, prażone orzeszki - niebo w gębie. Niestety, ciężko je dostać.

   Usuń
 3. przeważnie na coś się skuszę i przeważnie jest to więcej niż jeden produkt, co potem okazuje się, że nie jestem w stanie zjesć;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też tak często mam. Kupuję masę słodyczy, bo mam dziką ochotę na coś słodkiego, po czym okazuje się, że mi przechodzi po zjedzeniu jednej kostki czekolady...

   Usuń

Copyright © 2014 Arsenic - naturalnie z przekorą , Blogger