Kogo najchętniej oglądam na YouTube?

Dziś krótko i do rzeczy: kogo subskrybuję i oglądam najchętniej na YouTube? Pytanie z pozoru proste i odpowiedź nie powinna być problemem... nie powinna, jeśli się subskrybuje tak z 10... może 14 kanałów.
Sprawy się komplikują, gdy subskrybcji jest blisko sto.

Wybrałam dla Was kanały, które najmocniej mnie inspirują, a jednocześnie nie są być może jeszcze tak znane w tym światku Youtubowo-blogerskim. Ciekawa jestem, czy znajdziecie wśród nich coś ciekawego również dla siebie :)Kolejność jest alfabetyczna, gdyż tak mi to ułożył YouTube i tak będzie mi łatwiej.

I zacznę nietypowo, bowiem od kanału ze spoconymi mięśniami. Patrzenie na te wygimnastykowane laski i umięśnionych mężczyzn sprawia, że ja też mam chęć się ruszyć i poćwiczyć. Mowa o BodyRock.Tv.


Wrzucają filmy regularnie, zwykle są krótkie i intensywne. Mają także swoją stronę na Facebooku, szalenie inspirującą, bowiem często wrzucają zdjęcia "bodyrockerów" przed i po kilkumiesięcznych ćwiczeniach. Niektóre metamorfozy wysadzają z fotela.

Kolejną ciekawostką - jak na mnie - jest kanał przeuroczej, przesympatycznej dziewczyny, która nigdy nie pokazuje swojej twarzy. Zajmuje się bowiem zdobieniem paznokci i robi to naprawdę fenomenalnie. Mowa o kanale cutepolish.Jest cierpliwa, precyzyjna, dokładna i bardzo kreatywna. Uwielbiam patrzeć na jej dzieła i wzdychać na myśl o swojej niecierpliwości i totalnym braku skilla w zdobieniu pazurów.

Pierwsza makijażystka w tym zestawieniu - goldiestarling. Fenomenalnie utalentowana dziewczyna.


Koniecznie sprawdźcie jak wykonała makijaż - czaszkę na meksykańskie święto śmierci. Wszyscy makeup artists się chowają przy tym wykonaniu.


Kolejną, wspaniale utalentowaną dziewczyną, której prace uwielbiam oglądać jest Klaire De Lys.Z tego, co się orientuję, studiuje ona na jakimś kierunku związanym z malarstwem - i to widać w jej makijażach. Ma niesamowite pomysły i zajmuje się też zdobieniem dłoni.
Profesjonalną makijażystką, która robi makijaże gwiazdom na czerwony dywan i mimo to potrafi spojrzeć czasem ze swojego podniebnego piedestału w kurz naszego światka i nakręcić dla nas film z poradami lub z makijażem, jest Lisa Eldridge.


Uwielbiam ją za opanowanie, profesjonalizm, piękną opowieść do każdego makijażu. Często robi makijaże na modelkach, nie tylko na sobie, mamy więc szansę podziwiać jej umiejętności w wielu wydaniach.


Kompletnie inną estetykę, bardziej niecierpliwą, wariacką, szalenie kreatywną prezentuje missjbm22.
To śliczna, młoda dziewczyna, która wieczorami zamiast się nudzić, robi coś inspirującego.


Fanka komiksów - co widać po jej pracach. Nie bawi się w żadne porady makijażowe, nie rozdrabnia na kręcenie zbyt wielu hauli czy ulubieńców. Po prostu - tworzy.
Przerwa dla miłośników kotów - SimonsCat! Jeśli kochacie koty i jednocześnie czasem ich nienawidzicie, w mig dogadacie się z twórcą tych krótkich kreskówek.


Coś jak Garfield, ale tutaj kotek jest bardziej... no... bezmyślny ;) Na wielu tych filmikach płakałam ze śmiechu.
...i na koniec Michael James, Alchemik makijażu. Byłam zdziwiona odkryciem, jak bardzo jest młody.


Przy całym swoim wariactwie, jego dojrzałość w wypowiedziach i umiejętności jako makijażysty są ogromne. Lubię się inspirować jego tutorialami i bardzo lubię słuchać, co ma do powiedzenia, bo zwykle mówi zaskakująco mądrze.
Kochani, odpuściłam sobie prezentowanie tutaj tak oczywistych kanałów jak Gossmakeupartist, KatOsu, czy siostry Pixiwoo. Oczywiście, że ich oglądam z przyjemnością, podobnie jak całą resztę subskrybowanych kanałów. W przeciwnym przypadku bym ich nie subskrybowała ;)
Są jednak tak znani, że nie powiedziałabym Wam być może niczego nowego, a zależało mi na zaciekawieniu Was alternatywami do tego, co już doskonale znane.
A może już znacie tych moich ulubieńców? Pochwalcie się, kogo najchętniej oglądacie.


Buziaki i do następnego!
Arsenic

3 komentarze:

 1. jak mogłam zapomnieć o Simon'S Cat?!?
  p.s. a ja Ciebie oglądam i słucham :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też śledzę Body Rock.TV, ale o tym facebooku nie pomyślałam...oj muszę ich polubić ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. heh więc oglądamy te same kanały;D

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Arsenic - naturalnie z przekorą , Blogger