Konkurs z Kolorówką!

Bo niby czemu poniedziałek ma być beznadziejnym początkiem kolejnego tygodnia? Zaczynamy go kolorowo!


Kochani, mam dla Was wielką gratkę - konkurs, w którym do wygrania są zestawy kosmetyków mineralnych ze sklepu Kolorowka.com!
Zestawów jest aż sześć - po trzy w każdej wersji kolorystycznej.A więc mamy tu wersję grzeczną, dzienną, w beżach, złocie i brązie dla osób ceniących delikatne, klasyczne makijaże. 
W skład tego zestawu wchodzą:
 1. woda micelarna
 2. trzy pigmenty mineralne w kolorach: Satin Gold, Pale Tan oraz Golden Coffee
 3. a także dwa  błyszczyki w kolorze Peach FuzzSatin Gold
5,89 zł
Satin Gold
INCI: Mica, Titanium Dioxide, Tin Oxide
Perłowa mika o złocistym połysku.
Pale Tan
5,99 zł
Pale Tan
INCI: Mica, Titanium Dioxide, Iron Oxide, Tin Oxide
Naturalny, cielisty beż.

Golden Coffee
5,99 zł
Golden Coffee
INCI: Mica, Iron Oxide
Perłowa mika o brązowozłotej, głębokiej barwie.

Peach Fuzz
5,99 zł
Peach Fuzz
INCI: Mica, Titanium Dioxide, Iron Oxide
Chłodny brzoskwiniowy róż z tonami miedzi.

Jest także coś dla lubiących eksperymentować z kolorami w makijażu - wersja druga, dla niegrzecznych dziewczynek :)

 1. woda micelarna
 2. trzy pigmenty mineralne w kolorach: Satin Red, Twilight Green oraz Ballad Blue
 3. dwa błyszczyki w kolorze Ruby Rose

Satin Red
5,89 zł
Satin Red
INCI: Mica, Titanium Dioxide, Tin Oxide
Perłowa mika o różowoczerwonym połysku.


Twilight Green
5,99 zł
Twilight Green
INCI: Mica, Titanium Dioxide, Iron Oxides
Mika o głębokiej, przygaszonej barwie szarozielonej.

Ballad Blue
5,99 zł
Ballad Blue
INCI: Mica, Titanium Dioxide, Ferric Ferrocyanide
Mika o stonowanej barwie niebieskiej z wyraźnymi tonami różu i fioletu.
Ruby Rose
5,99 zł
Ruby Rose
INCI: Mica, Titanium Dioxide, Iron Oxide
Mika o intensywnej różowej barwie zbliżonej do fuksji.Zarówno woda micelarna, jak i błyszczyki są w formie zestawu do samodzielnego zrobienia - jest to banalnie proste, co pokazuję w moich filmach instruktażowych:

Co trzeba zrobić, aby wygrać jeden z zestawów kosmetyków mineralnych?
 • Przede wszystkim - co może się okazać szalenie trudne - musicie zdecydować, który zestaw głośniej woła do Was "mamo!" :)
 • Po drugie - a to będzie jeszcze trudniejsze, gwarantuję - wybierzcie z całej oferty sklepu Kolorowka.com  3 (trzy) pigmenty, które Was najmocniej zauroczyły. Mogą to być pigmenty matowe, perłowe, albo nawet brokaty. 
 • Po trzecie: należy wysłać do mnie maila na adres: konkurs@arsenic.pl pod tytułem: "Konkurs z Kolorówką" a w treści maila mają być zawarte trzy informacje:

 1. Twoje imię i nazwisko oraz nick, pod którym obserwujesz mojego bloga lub subskrybujesz mój kanał na YouTube wraz ze zgodą na ich publikację w razie wygranej;
 2. Który zestaw wybierasz: stonowany, grzeczny czy może raczej kolorowy, wariacki;
 3. Nazwy trzech pigmentów mineralnych, jakie wybrałaś/eś dla mnie z całej oferty sklepu Kolorowka.com


Wyniki zostaną ogłoszone w przeciągu 5 dni od daty zakończenia przyjmowania zgłoszeń na Facebooku Kolorowki (KLIK!) oraz na głównej stronie sklepu.***

Zapoznajcie się, proszę, z regulaminem aby nie było niejasności:

REGULAMIN KONKURSU Z KOLORÓWKĄ

 1. Konkurs organizowany jest przez serwisy www.Kolorowka.com oraz www.Arsenic.pl . Realizowany jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
 2. Konkurs trwa od 5.11.2012 do 19.11.2012do godz. 23:59
 3. Sponsorem nagród jest serwis www.kolorowka.com .
 4. Nagrodami w konkursie jest 6 zestawów składających się z pigmentów mineralnych, zestawu do wykonania błyszczyka do ust oraz wody micelarnej. Zestawy występują w dwóch wersjach kolorystycznych. Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
 5. Niniejszy konkurs adresowany jest do wszystkich publicznych obserwatorów bloga www.Arsenic.pl oraz do subskrybentów kanału http://www.youtube.com/user/ArsenicMakeup
 6. Uczestnicy konkursu mają za zadanie wybrać dla siebie wersję kolorystyczną zestawu nagród i uzasadnić swój wybór, oraz wybrać na stronie www.Kolorowka.com trzy pigmenty mineralne według uznania, których nazwy podadzą w mailu zgłoszeniowym.
 7. Zgłoszenia do konkursu należy wysyłać wyłącznie drogą mailową na adres: konkurs@arsenic.pl wpisując w temacie: „konkurs z Kolorowką”. W treści maila należy zawrzeć oświadczenie zgłoszeniowe, zawierające dane osobowe, nick pod jakim się obserwuje bloga Arsenic/subskrybuje kanał Arsenic na YouTube oraz zgodę na ich przetwarzanie.
 8. Zgłoszenia wysłane na inny adres lub pozostawione w formie komentarza na blogu www.Arsenic.pl lub na kanale YouTube ArsenicMakeup, lub przekazane w jakiejkolwiek innej formie niż opisana w pkt 7 nie będą brały udziału w konkursie.
 9. Nadsyłając zgłoszenie na konkurs autor tym samym przyjmuje warunki regulaminu konkursu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
 10. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 19.05.2012do godz. 23:59.
 11. Werdykt zostanie ogłoszony w ciągu pięciu dni od zakończenia przyjmowania zgłoszeń. O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani za pośrednictwem strony Facebook sponsora nagród: http://www.facebook.com/kolorowka oraz bezpośrednio na stronie www.Kolorowka.com.
 12. Nagrody zostaną wysłane do laureatów w ciągu 10 dni roboczych od otrzymania danych adresowych.
 13. W przypadku nie otrzymania danych adresowych od laureata w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników, następuje ponowne losowanie zwycięzcy.
 14. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
 15. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia. W sprawach nie określonych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów powszechnie obowiązujących.

Powodzenia!
Arsenic


11 komentarzy:

 1. popraw błąd w punkcie nr 2 :) "Konkurs trwa od 5.11.2012 do 19.05.2012do godz. 23:59"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, bo już myślałam, że u Ciebie na blogu jakieś zakrzywienie czaso-przestrzenne :D Bardzo ciekawe nagrody :) chyba się skuszę :) zwłaszcza po obejrzeniu filmików sama chciałabym coś takiego "wyczarować" :) super wszystko tłumaczysz. podoba mi się :)

   Usuń
  2. Byłam ekstemalnie zmęczona i śpiąca pisząc tego posta, więc u mnie już zdecydowanie czasoprzestrzeń się zakrzywiała pod wpływem uścisków Morfeusza ;)
   Pigmenty są warte grzechu, polecam! :)

   Usuń
 2. Świetny konkurs, wysłałam maila :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super konkurs, uwielbiam ten sklep :) mam jednak dwie miki z zestawu dla niegrzecznych dziewczynek, jaki mnie bardziej interesuje, więc nie będę zabierać dziewczynom szansy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z ogromną chęcią wezmę udział :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Arsenic - naturalnie z przekorą , Blogger