Bliskie spotkanie z ziołami, które leczą :) Darmowe warsztaty!Miałam to zrobić na początku tego tygodnia, ale kompletnie zatraciłam poczucie czasu w pracy - i gdy Facebook powiadomił mnie, że to już jutro, od razu zasiadłam do pisania tego posta, aby Was zaprosić na wartościowe warsztaty z ziołolecznictwa i ogólnie wiedzy o ziołach.

Warsztaty są organizowane przez Webinar - wszelkie informacje na ten temat znajdziecie bezpośrednio na stronie wydarzenia: KLIK! Bardzo serdecznie Was zachęcam,  bo można zdobyć wartościową wiedzę z zakresu fitologii kompletnie za darmo. Istnieje również opcja odpłatna - za całe 15 zł, którymi wesprzecie fundację Cohabitat, dostajecie zapis z warsztatów i dodatkowe materiały.
UWAGA! Opłata nie jest obowiązkowa, w warsztatach można uczestniczyć kompletnie za darmo!

Mowa będzie m.in. o takich roślinach jak: śledziennica, czosnaczek, bluszczyk kurdybanek, stokrotka, jasnota purpurowa, czeremcha (pączki), rzęsa wodna, rdest ziemnowodny, mchy, glewiki, torfowce i wątrobowce, lipa (pączki), szanta, żmijowiec zwyczajny, babka zwyczajna, kokoryczka wonna i drobnokwiatowa, bagno zwyczajne, zawilec, przylaszczka, siódmaczek, tasznik pospolity, firletka poszarpana, jemioła...

Ponadto, prowadzący zajęcia Jakub Babicki pokaże również jak zrobić z nich preparaty lecznicze, m.in. intrakt i maść ze świeżego ziela glistnika.


Źródło: http://www.naturalneoczyszczanie.pl/2012/01/ziola-pomocne-na-kaszel/

Spotkanie ma formę interaktywnego wykładu internetowego, dzięki czemu możecie w nim uczestniczyć niezależnie od tego, w jakim mieście mieszkacie. WEBINAR to nic innego jak odbywające się "na żywo" seminarium przeniesione z sali wykładowej do Internetu. W trakcie jego trwania wszyscy uczestnicy widzą wykładowcę i innych uczestników, mogą się z nimi bezpośrednio kontaktować - zadawać pytania i wyrażać opinie. Każdy uczestnik "siedzi w pierwszym rzędzie" - nikt mu nie zasłania, nikt mu nie przeszkadza. Prezentacje pokazywane przez wykładowcę są widoczne na Twoim ekranie.
Warsztaty odbędą się 18 Kwietnia 2015, 19:00 (Sobota).
Bardzo serdecznie Was zapraszam, jeśli tylko interesuje Was etnobotanika, ziołolecznictwo, albo po prostu macie chęć dowiedzieć się czegoś nowego. Zawsze warto! :)

Ściskam
Arsenic

6 komentarzy:

 1. o jaaaa, muszę się zgłosić :D koniecznie opcja płatna bo na 19 nie zdążę, ale to nawet lepiej, bo bedę mogła sobie przypomnieć wszystko w razie czego:P

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też nie wiem, czy się wyrobię, bo jutro mam teoretycznie do 20 pracownię kosmetyczną :P Ale 15 zł to nie jest majątek a nie chciałabym aby taka wiedza mi przeszła koło nosa.

  OdpowiedzUsuń
 3. fajna sprawa że można brać udział online

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że jutro wieczorem będę daleko od kompa :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej....jak zwykle dowiaduję się po czasie:(
  Może ma ktoś to nagrane?:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Olu mam pytanie o mike która jest składnikiem Primera Redness Correction Czy można dodać tą mikę do swojego gotowego podkładu mineralnego żeby zniwelować zaczerwienienia? czy efekt będzie podobny, jak uważasz?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Arsenic - naturalnie z przekorą , Blogger