Szybka analiza składu: Pharmaceris N Vita Capilaril SPF 20 + wyniki zabawy z Face&Look oraz Floslek!


Po dłuższej przerwie zapraszam na film do kawy, w którym wyjaśniam czym są i jaką rolę pełnią kolejne składniki z listy. Tym razem bierzemy za rogi krem nawilżająco-wzmacniający Vita-Capilaril od Pharmaceris.Zapraszam do oglądania:Na adres a.galiszkiewicz@gmail.com przysyłajcie mi zdjęcia składów kosmetyków, których podobną analizę składu chcecie obejrzeć na moim kanale. Od razu prośba - niechaj to będą aktualne zdjęcia, ponieważ producenci często lubią składy swoich produktów zmieniać. Zanim więc wyślesz mi zdjęcie składu znalezione w internecie, upewnij się, że jest ono aktualne, tj. skład tego kosmetyku nadal wygląda tak a nie inaczej.
Oczywiście, sprawy się upraszczają gdy sami zrobicie zdjęcie kosmetyku, który posiadacie, lub który znajdziecie w sklepie. Nie obiecuję jednak, że dam radę tego samego dnia, ba! tego samego tygodnia nawet na Waszego maila ze zdjęciem składu odpowiedzieć filmem z jego analizą. Jeśli próśb będzie dużo niewykluczone, że po prostu będę musiała wybierać i wówczas albo poproszę Was na Facebooku o zagłosowanie, który skład rozpracowujemy, albo wybiorę sama to, co wyda mi się ciekawszą opcją.

Proszę o konstruktywne komentarze - co dodać, co zmienić, a co jest ok? 


Wyniki zabawy z portalem Face&Look oraz Floslek:
Zestawy kosmetyków powędrują do Anny i Renaty oraz Nettie i Kitty. Gratuluję! Za chwilę na swoje maile widniejące we wtyczce do komentowania Disqs otrzymacie ode mnie info z dalszymi instrukcjami :) Dziękuję wszystkim za udział, być może za jakiś czas pojawią się kolejne tego typu szybkie akcje, nie przegapcie!

Pozdrawiam serdecznie,
Arsenic

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Arsenic - naturalnie z przekorą , Blogger