Testujemy z Face&Look - czy są na sali mama z córką lub dwie psiapsiółki? :)Wraz portalem Face&Look chciałabym Was dzisiaj zaprosić do zabawy w testowanie nowej linii kosmetyków - Skin Care Expert. 
Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK, z myślą o nowoczesnych kobietach, które chcą wyglądać idealnie przez cały dzień, przygotowało nową linię kosmetyków SKIN care EXPERT ALL – DAY. Produkty przeznaczone są do dziennej pielęgnacji każdego typu cery, również tej wrażliwej. Dzięki unikalnemu połączeniu składników aktywnych i zaawansowanej technologii harmonijnie zaspokajają potrzeby skóry w ciągu dnia. Nadają jej świeżość, wydobywają naturalny blask i zapewniają atrakcyjny wygląd. Chronią skórę przed szkodliwym wpływem środowiska zewnętrznego (jak np. zanieczyszczonym powietrzem, klimatyzacją czy promieniowaniem słonecznym). Działają niezwykle skutecznie, co zostało potwierdzone przez niezależne placówki badawcze pod kontrolą lekarzy dermatologów. Twoja cera będzie idealnie piękna, gotowa na selfie w stylu gwiazd.Zasady są proste: zaproś do zabawy swoją mamę lub przyjaciółkę i zgłoś się w komentarzu pod tym postem zostawiając namiary na siebie (wystarczy imię Twoje i Twojej mamy/przyjaciółki, będę kontaktowała się na maila wyświetlającego mi się we wtyczce Disqus) i wyrażając chęć uczestnictwa. Pamiętaj! Tym razem testujecie w parach!

19 grudnia, w poniedziałek, wyłonię dwie pary szczęśliwych testerek, które otrzymają zestaw dwóch kosmetyków do przetestowania. Wyniki poznacie na moim FacebookuWarunkiem uczestnictwa będzie zarejestrowanie się na portalu Face&Look: KLIK! ponieważ przesyłka zostanie nadana na podany podczas rejestracji adres. Czasu jest mało, więc do dzieła, drogie panie!

Istotną częścią tego testu - poza samym otrzymaniem fajnych produktów za darmo ;) - będzie wypełnienie ankiety, w której wylosowane pary będą mogły wyrazić swoją opinię o tych kosmetykach. Ankieta będzie dostępna po zarejestrowaniu i otrzymaniu produktów na stronie Waszego profilu na Face&Look już od 10 stycznia. Wypełnienie ankiety automatycznie zwiększa Wasze szanse na testowanie kolejnych kosmetyków, ponieważ wy stajecie się wiarygodni, a ta akcja jest cykliczna.

To jak? Kto jest chętny? :)

Ściskam
Arsenic

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Arsenic - naturalnie z przekorą , Blogger