Czy mój blog prowadzony jest merytorycznie?Michał prowadzący blog Twoje Źródło Urody - poza organizowaniem wysokiej jakości warsztatów blogerskich Secrets of Beauty - rozkręca właśnie ranking na najlepiej prowadzone blogi. Najlepiej - w różnych kategoriach. No i mój również się tam znalazł, z czego piekielnie się cieszę, bo przecież śmiało mogę powiedzieć, że poświęcam mu spory kawał swojego życia i dużo serca wkładam w to, aby pełen był wartościowej wiedzy. Pytanie do Was brzmi - czy uważacie, że zawarte w nim informacje są wartościowe dla Was? Czy odnajdujecie tutaj odpowiedzi na swoje pytania? Czy wracacie do starych postów, np. z recepturami, gdy ich potrzebujecie? Czy wiedza z zakresu analizy kolorystycznej, którą zamieszczam na blogu jest przydatna? 
Jak można zagłosować?


  • Do 29 lutego 2016 roku można oddać głos na swojego ulubieńca - po jednym z każdej kategorii. 
  • Swoje głosy wyślij na adres e-mail: porozmawiajmy.o.urodzie@gmail.com 
  • Aby głos był uznany za ważny wiadomość musi być zatytułowana: Złote Jabłko dla najlepszych 2016
  • Najpierw się przedstaw (jakiego bloga prowadzisz). Jeżeli nie prowadzisz bloga to napisz kilka słów o sobie. 
  • Następnie oddaj po jednym głosie na bloga/vloga w każdej kategorii. Pamiętaj jedna kategoria - jeden blog/vlog. 
  • Wyniki ogłoszone zostaną podczas Wiosennego Secrets of beauty podczas wręczenia statuetek „Złote Jabłko” dla najlepszych 2016. 
  • Warto również krótko uzasadnić wybór choć jednego bloga/vloga ponieważ dla kilku osób oddających swój głos w rankingu mamy nagrody w postaci świec od Fabryki Świec Light.


Blogi biorące udział w tym rankingu:

Blog prowadzony merytorycznie
Blog pisany lekkim piórem
Blog zilustrowany bajecznymi zdjęciami
Blogowy odkrywca
Ulubione miejsce w sieci
NAJLEPSZY VLOGER urodowy
Jest wśród nich kilka moich typów, w wolnej chwili przysiądę aby je wysłać do Michała :) Zachęcam Was do udziału, możecie teraz obdarować Złotymi Jabłkami kilku szczęśliwców i wyrazić swoją opinię, a przy okazji zgarnąć bardzo przyjemne niespodzianki od Fabryki Świec Light.

Będzie mi szalenie miło, gdy zagłosujecie na mój blog, jeśli uważacie, że jest faktycznie prowadzony merytorycznie. Wkładam w jego prowadzenie dużo serca i poświęcam na niego codziennie dużo czasu, ale przede wszystkim - od samego początku jego istnienia - kładę ogromny nacisk na to, aby można było tutaj znaleźć wartościową wiedzę. Stąd choćby akcja Czytam Skład, którą rozkręcam po to, aby zmotywować Was do częstszego zaglądania w składy kosmetyków; stąd Baza INCI, którą systematycznie uzupełniam o kolejne składniki, stąd też moje zaangażowanie w tworzenie ciekawych receptur, którymi się dzielę na blogu; stąd też moja chęć dzielenia się wiedzą z zakresu analizy kolorystycznej, która wcale aż tak powszechnie dostępna za darmo nie jest. Ba, nawet moje recenzje kosmetyczne staram się zawsze okraszać ciekawostkami dotyczącymi składu, staram się wyjaśniać jak pewne rzeczy w technologii kosmetyków funkcjonują i pokazuję kosmetyk nie tylko z perspektywy ładnego opakowania i fajnej konsystencji. Od czterech lat robię to wszystko wierząc, że dzielenie się wiedzą jest fajne :) 

Osobiście uważam, że w rankingu tym zabrakło kilku wartościowych blogów, ale hej! To dopiero początek, Michał się dopiero rozkręca! :)

Pozdrawiam
Arsenic

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Arsenic - naturalnie z przekorą , Blogger