Wyniki rocznicowego konkursuBez zbędnego krygowania się - dziękuję Wam, że jesteście ze mną od dwóch lat i cierpliwie znosicie moje liczne nagłe zniknięcia ;) Cieszę się bardzo, że znajdujecie na moim blogu treści, które wnoszą coś dobrego, nowego, pouczającego dla Was. 


Przez ostatnie dwa lata moim celem było pisać wyczerpująco i rzetelnie na tematy okołokosmetyczne, często zahaczając o zdrowie, w tym żywienie. I co więcej - postawiłam sobie za cel pisanie codziennie, pięć razy w tygodniu, trzymając wysoki poziom tych wpisów. 

W tym czasie zdobyłam stypendium naukowe na uczelni, uczyłam się równolegle na własną rękę dietetyki, pracowałam dużo, odpisywałam codziennie na ogromną ilość maili, nawiązałam kilka naprawdę świetnych współprac - nie tylko internetowych -  i znajdowałam czas na ćwiczenia, życie prywatne i rozrywki... cóż, czuję, że czas troszeczkę odpuścić, bo widzę, że cyklicznie nawałnica obowiązków mnie przygniata i wówczas cisza na blogu wydaje się jeszcze bardziej doskwierać - tak samo Wam jak i mnie. 
A może by tak pisać jak wszyscy normalni ludzie - 2, 3 razy w tygodniu, ale regularnie, bez większych przerw? Jak myślicie? Czy taka częstotliwość Wam będzie odpowiadała? Dajcie znać.

Nie przedłużając, oto wyniki konkursu - podziękowania, jaki zorganizowałam dla Was z okazji rocznicy bloga. Bony na zakupy w wybranych przez siebie sklepach wygrywają:

Craft'n'Beauty:
littleladypunk@ - Aerinn - blogspot, shatteredtale - YT 
angelikamalerczyk@ - V-Angel na blogu i na youtube

Forever Young:
nina.lisowska@ - FB - Nina K***, Blogovin - La Nina 
Pieknodrzemiewnaturze@ - Westka - na blogspocie

Karot Naturalnie:
mama.amelka@ - Amelka na blogspot, Amelia M*** na FB 

Kolorowka.com:
adazyta@ - almondcake/blogspot 
mpanfilewicz@ - Magdalena P*** youtube 
agnieszka.ruminska@ - Agnieszka R*** facebook 

Yasmeen:
peacock_lbn@ - JOANNA W*** (zaakreconaa) youtube, facebook
swiezeavokado@ - Kalinda Avokado - na blogspocie


Natomiast zakupy w sklepie Lili in the Garden zrobi sobie moja stała czytelniczka, którą często widuję w komentarzach:


kosodrzewina79@

Serdecznie gratuluję i dziękuję za udział w zabawie :) Na podane przez Was maile wkrótce zostaną wysłane wiadomości z instrukcją dalszego postępowania - podejrzewam, że w każdym sklepie będzie to wyglądało nieco inaczej.

Życzę Wam dużo radości podczas zakupów i jeszcze więcej frajdy podczas korzystania z kupionych kosmetyków i biżuterii :) 


A tymczasem, borem, lasem - szykuję dla Was pomalutku film nakręcony nad morzem. Ktoś zgadnie o czym? To nie jest trudna zagadka :) Postaram się go zedytować szybko i wrzucić w przyszłym tygodniu.

Buziaki!
Arsenic


12 komentarzy:

 1. Gratuluję Dziewczynom!

  Moim zdaniem pisz wtedy, kiedy chcesz i możesz. Jeśli taka cisza jest Ci potrzebna - to niech będzie cisza. Uwielbiam Twojego bloga i mogłabym czytać posty codziennie - ale rozumiem, że świat się na internecie nie kończy. :) Bardzo sobie cenię brak zapchajdziur na ArsenicMakeUp, i to jest dla mnie ważne. Nawet gdyby posty miały być dwa razy w miesiącu - wiem, że każdy jeden będzie interesujący, pełen konkretnych informacji i treści. Jakość jest bardzo ważna. Ważniejsza niż ilość.

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie gratuluję dziewczyny!
  Byłabym chętna na 2-3 razy w tygodniu, bo choć nie zawsze komentuję, chętnie czytam. Piszesz nie tylko rzetelnie, ale czuję, że znasz temat, że to kochasz. Dzięki Tobie codziennie zajadam się Spiruliną z Chlorellą i mam lepsze samopoczucie:)
  Ale przecież czasem się nie da, ba czasem się nie chce i doskonale to rozumiem i też mi nie wadzi, bo sobie spokojnie czekam. Ze swojej strony lubię przerywniki, lubię oglądać zakupy etc. czasem taki "zapychacz" daje oddech...

  Wyglądasz świetnie na zdjęciach...

  pozdrawiam ciepło
  :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Raaany, ale mnie uszczęśliwiłaś dzisiaj ;)
  Co do pisania, lepiej rzadziej a z sensem, bez zapchajdziur (wiecie, o co chodzi: Instamix, Tydzień w zdjęciach, Obczajcie mojego pieska, Co kupiłam/zużyłam). Myślę, że sama znajdziesz ten właściwy rytm ;>

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie wróciłam z krótkich wakacji i taka miła niespodzianka mnie spotkała ): Bardzo się cieszę i gratuluje wszystkim Dziewczetom wygranej :*

  OdpowiedzUsuń
 5. O pielegnacji skóry w wakacje?:) Dlaczego trzeba teraz wpisywac email komentując? Czy będzie tak cały czas? :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję Dziewczyny.
  Arszeniku pisz wtedy kiedy chcesz, przeciez

  OdpowiedzUsuń
 7. Cholera jasna, stuknęłam nie tam gdzie trzeba :-\
  Arszeniku pisz kiedy chcesz, przecież Tobie ta "praca" musi przynosić radość i satysfakcję. A jak się trochę poczeka tym większa radosna z czytania :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje dla dziewczyn, a szczególnie dla Kosodrzewiny :)

  OdpowiedzUsuń
 9. To bardzo miłe, dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Olu, ale mnie zaskoczyłaś, bardzo dziękują!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Arsenic - naturalnie z przekorą , Blogger