Ho, ho, ho! Prezenciki od O!Figa w szybkim rozdaniu dla Was :)


Nic tak nie smakuje, jak wtedy, gdy można się tym z kimś podzielić, prawda? Dlatego bardzo się cieszę, że mogę się z Wami podzielić już nie tylko dobrą wiadomością o nowości z marki O!Figa, ale również podarować komuś tę wspaniałą pielęgnację. Zapraszam!

A nowością jest wspaniały hydrolat "Wonna Róża" - całkowicie naturalny hydrolat pozyskiwany z róży damasceńskiej o właściwościach tonizujących i łagodzących. Pachnie pięknie, naturalnie różą i sprawdzi się szczególnie dobrze w pielęgnacji skóry wrażliwej i naczynkowej. Ale nie tylko - hydrolaty z róży damasceńskiej innych firm sprawdziły się także wielokrotnie również i u mnie, a mam cerę mieszaną, dość pancerną, choć z wiekiem lubiącą się już przesuszać. 
Hydrolat ten świetnie uzupełnia pielęgnację w zestawie z serum olejowym Dzika Figa, o którym pisałam obszernie tutaj:
Dzika Figa - o marce i o składzie (tak, o tetraizopalmitynianie askorbylu też!:D)No i jak się domyślacie, ten właśnie uroczy zestawik - serum olejowe Dzika Figa + hydrolat Wonna Róża są dziś do zgarnięcia w prezenciku od Mikołaja :) 

Co należy zrobić, aby wygrać?
Udostępnić publicznie na swoim Facebooku lub Instagramie informację o tym rozdaniu, dodając hashtag: #ArsenicRozdaje. Można użyć moich zdjęć z tego postu, można też dodać link do tego wpisu lub udostępniać moje posty, które pojawią się na fb i Instagramie - pełna dowolność. Najważniejsze jest otagowanie takiego wpisu (po tym Was znajdę!) i klarowny przekaz na temat rozdania. Zabawa trwa od teraz aż do piątku, 8 grudnia 2017. W weekend wybiorę spośród wszystkich udostępnień na Facebooku i Instagramie jedną osobę, która zgarnie zestaw: serum olejowe Dzika Figa + hydrolat Wonna Róża marki O!Figa. Prezencik wyślę asap po otrzymaniu adresu od wybranej przeze mnie osoby. 

Powodzenia, trzymam kciuki!
Arsenic

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Arsenic - naturalnie z przekorą , Blogger