Nowa seria filmów: szybka analiza składu, dzisiaj na tapecie masło odżywcze z wyciągiem z cykorii VianekNajlepsze pomysły wpadają mi do głowy gdy idę spać :) Tym razem wymyśliłam szybką analizę składu wybranego kosmetyku, podaną w formie krótkiego filmu. Niewiele się zastanawiając, nakręciłam pierwszy tego typu materiał a jego bohaterem jest viankowe żółciutkie masło do ciała z ekstraktem z cykorii.
Film jest do obejrzenia tutaj: Na adres a.galiszkiewicz@gmail.com przysyłajcie mi zdjęcia składów kosmetyków, których podobną analizę składu chcecie obejrzeć na moim kanale. Od razu prośba - niechaj to będą aktualne zdjęcia, ponieważ producenci często lubią składy swoich produktów zmieniać. Zanim więc wyślesz mi zdjęcie składu znalezione w internecie, upewnij się, że jest ono aktualne, tj. skład tego kosmetyku nadal wygląda tak a nie inaczej.
Oczywiście, sprawy się upraszczają gdy sami zrobicie zdjęcie kosmetyku, który posiadacie, lub który znajdziecie w sklepie. Nie obiecuję jednak, że dam radę tego samego dnia, ba! tego samego tygodnia nawet na Waszego maila ze zdjęciem składu odpowiedzieć filmem z jego analizą. Jeśli próśb będzie dużo niewykluczone, że po prostu będę musiała wybierać i wówczas albo poproszę Was na Facebooku o zagłosowanie, który skład rozpracowujemy, albo wybiorę sama to, co wyda mi się ciekawszą opcją.

Proszę o konstruktywne komentarze - co dodać, co zmienić, a co jest ok? 
Pozdrawiam serdecznie,
Arsenic

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Arsenic - naturalnie z przekorą , Blogger