Konkurs z DermiqueZapraszam Was dziś na konkurs z Dermique - instytutem piękna, który odwiedziłam niedawno (KLIK!) korzystając tam z zabiegu CryoLift. 

Instytut mieści się w Krakowie, przy ul. Ludwinowskiej 11/10, stąd siłą rzeczy do zabawy zapraszam Krakuski, osoby z okolic lub mogące dojechać na zabieg.

Do wyboru jest aż pięć różnych zabiegów, dzięki czemu każda z Was znajdzie coś dla siebie:


Źródło: http://dermique.pl/galeria/


1. Zabieg dotleniający, nawilżający do skóry zmęczonej, poszarzałej, pozbawionej blasku (SOURCE OF WATER)- kawitacja, sonoforeza (wprowadzenie substancji aktywnych zawartych w ampułce za pomocą ultradźwięków), maska algowa, krem na zakończenie zabiegu.

2. Zabieg oczyszczający, normalizujący aktywność gruczołów łojowych- wapozon, oczyszczanie manualne (w razie konieczności również kawitacja), Darsonval, maska algowa oczyszczająca, krem na zakończenie zabiegu.

3. Zabieg ujędrniający, poprawiający owal twarzy- peeling (kawitacja, enzymatyczny), masaż twarzy wykonany metodą drenażu limfatycznego, poprawiający krążenie (35min), krem na zakończenie zabiegu.

4. Zabieg dla skóry wrażliwej- peeling enzymatyczny, serum, maska, cellux z programem łagodzącym.


5. Zabieg pod oczy- delikatny peeling, masaż wykonany Cryoliftem (tylko okolice oczu), płatki pod oczy, chwila relaksu przy muzyce, krem pod oczy na zakończenie zabiegu.


Serdecznie polecam Wam to miejsce. W centrum Krakowa udało się stworzyć cichy i spokojny zakątek, w którym łatwo zgubić wszystkie stresy i smutki.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zgłosić się za pomocą formularza:
Regulamin zabawy:

 1. Konkurs organizowany jest przez Instytut Piękna Dermique oraz www.Arsenic.pl . Realizowany jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
 2. Konkurs trwa od 14.10.2013 do 20.10.2013 do godz. 23:59
 3. Sponsorem nagród jest serwis Instytut Piękna Dermique
 4. Nagrodami w konkursie są do wyboru: Zabieg dotleniający, nawilżający do skóry zmęczonej, poszarzałej, pozbawionej blasku (SOURCE OF WATER); Zabieg oczyszczający, normalizujący aktywność gruczołów łojowych; Zabieg ujędrniający, poprawiający owal twarzy; Zabieg dla skóry wrażliwej; Zabieg pod oczy- delikatny peeling, masaż wykonany Cryoliftem
 5. Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
 6. Niniejszy konkurs adresowany jest do wszystkich publicznych obserwatorów bloga www.Arsenic.pl LUB do subskrybentów kanału http://www.youtube.com/user/ArsenicMakeup LUB Facebooka: https://www.facebook.com/pages/forever-youngpl/311160538987417?fref=ts
 7. Uczestnicy konkursu mają za zadanie wybrać dla siebie rodzaj prezentu i wysłać swoje zgłoszenie za pomocą formularza umieszczonego w poście konkursowym
 8. Zgłoszenia wysłane na inny adres lub pozostawione w formie komentarza na blogu www.Arsenic.pl lub na kanale YouTube ArsenicMakeup, lub przekazane w jakiejkolwiek innej formie niż opisana w pkt 7 nie będą brały udziału w konkursie.
 9. Nadsyłając zgłoszenie na konkurs autor tym samym przyjmuje warunki regulaminu konkursu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
 10. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 20.10.2013 o godz. 23:59
 11. Werdykt zostanie ogłoszony w ciągu pięciu dni od zakończenia przyjmowania zgłoszeń. O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani za pośrednictwem bloga www.Arsenic.pl oraz stronę Facebook sponsora nagród: https://www.facebook.com/dermique
 12. Nagrodę można zrealizować uprzednio umawiając się telefonicznie bądź mailowo z Instytutem Piękna Dermique
 13. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
 14. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia. W sprawach nie określonych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów powszechnie obowiązujących.

Powodzenia!
Arsenic

1 komentarz:

 1. faaajne nagrody, żałuję że nie mogę się zgłosić:) ale życzę owocnych zabiegów dziewczyny!:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Arsenic - naturalnie z przekorą , Blogger